banner_03.png
banner_01.jpg

Ebooki, eziny i pdf'y o koniach

Tutaj będę wstawiać linki do ebooków, ezinów, innych egazet oraz pdf'ów o koniach i jeździectwie. Wszystko oczywiście za darmo do ściągnięcia!


Język angielski.
Bardzo ciekawy, wyczerpujący i interesujący ebook poświęcony odrobaczaniu koni. W Polsce mało mówi się o problemie odrobaczania koni: o kolkach, chorobach, a nawet śmierciach związanych z odrobaczaniem koni. Nie dyskutuje się o sensowności składu leków, które po podajemy koniom, nie rozważa się naturalnych specyfików i ponownie - nie zastanawia się nad sensem czy zdrowiem koni odrobaczanych naturalnie. Ten ebook naprawdę daje do myślenia!

Z tej samej strony:
How to care for a rescuehorse

Język angielski.
Co miesiąc wydawany emagazyn o koniach. Choć większość magazynu to reklamy oraz newsy lokalne dotyczące stanu New Jersey, czasem pojawiają się też notki ciekawe czy inspirujące.Język angielski.
Oto jedno z miejsc, które są naprawdę niezwykłe. Jest to spis (wraz z linkami...) wszelkich książek o koniach, łącznie z takimi sprzed np. 150 laty. Niektóre odnośniki prowadzą do innych stron, niektóre książki można ściągnąć od razu, a niektóre to tylko "sample" książek o aktywnych prawach autorskich.


Język polski.
Cztery Kopyta były pierwszy e-magazynem jeździeckim w Polsce. Niestety, od trzech lat nie jest już wydawany. Spóźnialskich zapraszamy do nadrobienia zaległości.


Język angielski.
Na tej stronie znajdziecie cykl poradników odnośnie koni, np: udoskonalanie galopu, odrobaczanie, western kontra styl angielski, kiełzna.


Język angielski.
Bardzo ciekawy ebook o podstawach tworzenia stajni pod kątem obornika. Czyli jak zrobić, by konie były zdrowe, stajenni nie zmęczeni, a sąsiedzi zadowoleni :)


Język angielski.
Ewolucja konia w pigułce.


Język angielski.
E-zin. Po zarejestrowaniu się mamy dostęp do dwóch artykułów za darmo.

napisz komentarz:
Chat-box wyłączony
na czas nieokreślony.
Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)